Ana sayfa

CIXI ZHONGYI ELECTRONIC EQUIPMENT FACTORY şirket Profili

şirket Profili

Cixi Zhongyi Elektronik Ekipman Fabrikası, evrensel breadboard, PCB board ve jumper telinin Ar-Ge ve üretimi ile uğraşmaktadır.Fabrika kurulduğundan beri, işimiz eğitim, bilimsel araştırma ve elektronik tüketimi gibi birçok alana yayılıyor.Mükemmel kalite ve iyi fiyat ile müşterilerden takdir alıyoruz.Ürünlerimiz tüm dünyada giderek daha popüler hale geliyor.

 

Çeşitli ürün türleri üretmek için deneyler yapmaya adadık.Bu sayede müşteriler daha fazla seçeneğe sahip olabilir.Ve müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için ODM ve OEM'i kabul ediyoruz.

 

"Yüksek kalite, kaliteli hizmet, sorunsuz gelişme" iş felsefemizdir ve "ürün, teknoloji, hizmet" fabrika gelişiminin üç temel taşıdır.Aynı zamanda, sanayi ve ticareti birleştirme hedefine ulaşmak için, hizmetin muhteşem bir iş için önemini bilmemiz gerekir.Müşteri memnuniyeti, şirketimizde her sektör ve çalışan için en önemli standart ölçütüdür.Tüm çalışanlarımız yenilik yapmak ve müşteriye hizmet etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır.

 

ZHONGYI ELECTRONI, "en iyisi için değil, daha iyisi için." kavramını desteklemektedir.Çalışanlarımızın hizmetlerini iyileştirmek için teknik eğitimler düzenleyerek iç yönetimimizi sürekli iyileştiriyoruz.Ayrıca "kalite güvencesi, hizmet odaklı" satış taahhütlerine bağlıyız ve müşterilere güçlü teknik güç ve hizmet sistemi sağlamaya devam ediyoruz.

 

Takas marketi
Ana marketler Toplam gelir(%)
Doğu Asya %14.29
Batı Avrupa %12.00
Kuzey Amerika %11.00
Güney Avrupa %10,00
Orta Doğu %10,00
Doğu Avrupa %10,00
Güney Amerika

%10,00

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1992'de Xiaolin Kasabasında küçük bir fabrika olan CIXI ZHONGYI ELECTRONIC kuruldu.O zaman, sadece patron ve bazı çalışanlar.Sıkı çalışıyorlar.

 

1995 yılında satış tutarı iki milyonu aşıyor.Üretim kapasitesini artırmak için birçok makine tanıtıldı.

 

2000 yılında fabrika farklı şehirde elektronik fuarına katılmaya başlar.Fuarda müşterilere yeni ürünler gösteriyoruz ve yeni müşterilerle tanışıyoruz.Bu bize müşteri ile yüz yüze konuşma şansı verir.

 

2002 yılında satışların artmasıyla birlikte daha fazla fabrika binası inşa edildi.Ve daha fazla çalışan istihdam edilmektedir.Kaliteyi artırmak için, devre tahtası gönderilmeden önce net bir şekilde kontrol edilir.

 

2015 yılında ihracat ihtiyacını karşılamak üzere ticaret şirketi olarak OCEAN ELECTRONIC kurulmuştur.Kendimiz ihraç ediyoruz.Ve ürünlerimiz tüm dünyada popülerdir.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : ZHONGYI

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 500-1000

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin CIXI ZHONGYI ELECTRONIC EQUIPMENT FACTORY Sertifikalar